Pakiet internetowy 3 GB na Święta

Pakiet 3GB za 3zł ważny 30dni! – wpis archiwalny!Nowa promocja w Orange na kartę: Pakiet internetowy 3 GB na Święta za 3zł na 30dni!

W Orange na kartę wyjątkowy pakiet 3 GB za 3zł – ciesz się swobodą surfowania w sieci!

Informacja: Usługa dostępna jest w planach taryfowych Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę oraz Abonentów ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach („Abonenci”).

Aby aktywować usługę:

 • wyślij SMS o treści INT3 pod numer 260 (opłata jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym)
 • lub zaloguj się na swoje konto na www.orange.pl i aktywuj usługę w Orange Online.

Informacja: Aby sprawdzić wyślij SMS o treści ILE3 pod numer 260 (opłata jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym).

Regulamin: Regulamin usługi promocyjnej Pakiet internetowy 3 GB na Święta

 

Najczęściej zadawane pytania:

 • Kto może aktywować usługę?
  Usługa skierowana jest do abonentów sieci Orange korzystających z ofert na kartę Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę oraz Abonentów ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach („Abonenci”)
 • Gdzie mogę zgłosić problem dotyczący usługi?
  Jeżeli macie jakiekolwiek problemy związane z tą promocją należy wysłać e-mail zawierający Wasz numer telefonu oraz informację o problemie na adres orange@webola.pl
 • Do kiedy trwa promocja?
  Promocja obowiązuje od dnia 10 grudnia 2013 r. do 5 stycznia 2014 r. lub do odwołania – nadal aktualne, stan na dzień 08.01.2014r.
 • Jak sprawdzić saldo pakietu?
  Aby sprawdzić wyślij SMS o treści ILE3 pod numer 260 (opłata jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym), lub zaloguj się na swoje konto na www.orange.pl
  Lub poprzez Orange Automatyczne Biuro Obsługi Klienta (połączenie na *500 – koszt wg. cennika obowiązującego wtaryfie Abonenta).

 

więcej na profilu FB Orange Polska: www.facebook.com/OrangePolska
oraz na stronie Orange Polska: www.orange.pl

Copyright 2016 © Zgaduj Kody Orange - Tajemnicze kody – Kody Orange - by Bamber. kontakt@zgadujkody.pl